NAUCZYCIELE

Przedszkole ul. Drzewieckiego 59
Marta Rudnicka.jpg

mgr Marta Rudnicka

Ukończyła Dolnośląską Szkołę Wyższą na kierunkach Pedagogika Opiekuńcza z Promocją Zdrowia oraz Poradnictwo Psychologiczno-Pedagogiczne. Ponadto jest absolwentką studiów podyplomowych z Pedagogiki na kierunku Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna. Uzyskała również tytuł Technika Fizjoterapii.

Ukończyła kursy:

• liczne kursy z zakresu kinezjologii edukacyjnej,
  • warsztaty i szkolenia Klanzy,
  • ,,Praktyczne zasady udzielania pierwszej pomocy u dzieci i niemowląt”,
  • warsztaty rozwoju myślenia matematycznego „Jak skutecznie uczyć dziecko matematyki”,
  • publikowała swoje scenariusze na portalu: mamy dzieci.pl.

Z dziećmi pracuje od 2000 roku.

W naszym przedszkolu jest wychowawcą grupy Słoneczek.

Monika Wekiera.jpg

mgr Monika Wekiera

Ukończyła Uniwersytet Opolski na kierunku Terapia Pedagogiczna z Oligofrenopedagogiką oraz Terapia Zajęciowa. Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Wychowanie Przedszkolne i Edukacja Wczesnoszkolna.

Ukończyła:

• kurs ,,Nowoczesne Strategie Edukacyjne” ,
  • liczne kursy Klanzy,
  • Kurs animatora zabaw i działań plastycznych,
  • Edukacja przez ruch Doroty Dziamskiej,
  • kurs pierwszej pomocy przedmedycznej,
  • kurs ,,Rozwoj psychoseksualny dziecka w wieku przedszkolnym”,
  • kurs malowania twarzy i ciała,
  • treningi radzenia sobie z agresją dzieci,
  • szkolenie „Przedszkolak w świecie matematyki”
  • kurs kierownika wycieczek szkolnych,
  • kurs rozwoju myślenia matematycznego „Jak skutecznie uczyć dziecko matematyki”.

Jako nauczyciel pracuje od 2008 roku.

W naszym przedszkolu jest wychowawcą grupy Małpek.

mgr Wioletta Flam

Ukończyła Uniwersytet Wrocławski na kierunku Pedagogika Opiekuńcza z Terapią oraz Edukację Wczesnoszkolną i Przedszkolną w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu.

Ukończyła kursy:

• wychowawcy wypoczynku/kolonii,
  • animatora zabaw dziecięcych,
  • szkolenie „Matematyka na wesoło dla grup przedszkolnych”,
  • szkolenie „Przedszkolak w świecie matematyki”
  • pierwszej pomocy przedmedycznej.

Doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi zdobywała jako stażystka w jednej z prywatnych szkół podstawowych we Wrocławiu. Przez wiele lat związana ze szkołą taneczną „Perfect Dance” we Wrocławiu. Wykorzystuje zdobyte w niej doświadczenie w pracy z dziećmi. Jest osobą otwartą, godną zaufania, odpowiedzialną, łatwo nawiązującą kontakty z dziećmi.

W naszym przedszkolu jest wychowawcą grupy Biedronek.

mgr Malwina Pastok

Ukończyła studia magisterskie na kierunku Psychopedagogika oraz studia licencjackie na kierunku Pedagogika Resocjalizacyjna i Opiekuńcza. Jest absolwentką studiów podyplomowych z edukacji, rewalidacji i wspomagania rozwoju dzieci i młodzieży ze spectrum autyzmu. Nauroterapeuta I i II stopnia.

Ukończyła kursy i warsztaty:

• kinezjologia edukacyjna I i II stopnia
  • diagnoza i terapia psychologiczno-pedagogiczna
  • warsztaty psychoterapeutyczne w zakresie pracy z traumą i szokiem pourazowym

Uczestniczka konferencji w zakresie zdrowia psychicznego i rozwoju emocjonalnego.

W naszym przedszkolu jest wychowawcą grupy Biedronek.

Przedszkole ul. Fabryczna 10

POMOCE NAUCZYCIELA

Przedszkole ul. Drzewieckiego 56

kapusta jolanta (1).jpg

Jolanta Kapusta

Pani Jola to wesoły duch naszego przedszkola. Zawsze w radosnym nastroju, pomaga naszym podopiecznym w ich codziennym „zdobywaniu świata”. Jest osobą życzliwą i pełną ciepła.

Obecnie w naszym przedszkolu pracuje z grupą Biedronek.

Sylwia Rudolf

Uśmiechnięta, pracowita, tryskająca optymizmem osoba. Swoim ciepłem od pierwszego dnia podbiła serca naszych „Małych Mistrzów”.

Obecnie w naszym przedszkolu pracuje z grupą Słoneczek.

Przedszkole ul. Fabryczna 10

Katarzyna Indycka

Z dziećmi pracuje od początku 2013 roku. Jest osobą aktywną, chętnie wykonującą z podopiecznymi prace plastyczne. Lubi organizować zabawy w sali, jak i w plenerze. Ma doświadczenie zawodowe w pracy Metodami Dennisona oraz Montessori. Ukończyła kursy:

• kurs Montessori dla rodziców i opiekunów
  • kurs Animatora Czasu Wolnego

Wszystkie Przedszkolaki otacza troską i uśmiechem. Z dozą empatii i zrozumienia podchodzi do dzieci przechodzących aklimatyzację przedszkolną, jak również tych słabszych na tle grupy, dbając o ich dobre samopoczucie i integrację z grupą.

Prywatnie uwielbia gotować. Interesuje się ekologią. Wolny czas spędza nad morzem, a jej nową pasją jest kitesurfing.

Obecnie w naszym przedszkolu pracuje z grupą Lisków.

Aleksandra Mankiewicz

Jest osobą zawsze uśmiechniętą i życzliwą. Sprawia Staram by każdy dzień w przedszkolu przebiegał dzieciom jak najlepiej. Pomaga w codziennych czynnościach i w wykonywaniu prac plastycznych, przy których pomoc sprawia jej ogromną przyjemność. Aktualnie jest studentką Pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej w Dolnośląskiej Szkole Wyższej.

Obecnie w naszym przedszkolu pracuje z grupą Sówek.