Szanowni Państwo !!!

W związku z narastającym zagrożeniem jakim jest zakażenie „Koronawirusem COVID-19”, a przede wszystkim decyzją Pana Premiera Mateusza Morawieckiego, informujemy, że musimy na dwa tygodnie zawiesić działalność naszych placówek Mały Mistrz i Mały Mistrz II.

Termin wznowienia naszej pracy – jest uzależniony od decyzji Rządu.

Nasze przedszkola jutro i pojutrze (12 i 13 marca) będą pracować bez zmian, ale bardzo Państwa prosimy o przyprowadzanie dzieci – tylko w wypadku wyższej konieczności tzn. gdy nie uda się Państwu zabezpieczyć opieki nad maluchami. Prosimy też, o maksymalne ograniczenie wychodzenia dzieci z domów – podczas zamknięcia placówek przedszkolnych.

Liczymy na Państwa odpowiedzialne podejście do zaistniałej sytuacji oraz wyrozumiałość!

Jest to sytuacja niezależna i ekstraordynaryjna.

Z poważaniem Anna Konieczny

——————————————————————————–

Szanowni Państwo!

Informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych- remont restauracji, musimy zamknąć przedszkole w dniach 2-3.01.2020 roku. Z braku możliwości zaprowiantowania dzieci, przedszkole musi na te dwa dni zawiesić swoją działalność. Bardzo przepraszamy za zaistniałe utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić kilka wolnych miejsc w Przedszkolu „Mały Mistrz” przy ul. Drzewieckiego, ale jest to uzależnione od frekwencji dzieci w  tych wcześniej wspomnianych dniach. O szczegółach poinformujemy w terminie późniejszym. Przepraszamy raz jeszcze.

Dyrekcja Przedszkola

——————————————————————————–