Kuchnia w przedszkolu Mały Mistrz

W przedszkolu Mały Mistrz we Wrocławiu kuchnia jest bardzo ważnym miejscem. To tutaj, w sercu naszego przedszkola, powstaje magia smaków. Nasza kuchnia jest źródłem edukacji żywieniowej i niezapomnianej przygody kulinarnej maluchów uczęszczających do naszego przedszkola. Kuchnia w przedszkolu Mały Mistrz to źródło smaków i aromatów, skąd nasze małe pociechy odkrywają tajemnice zdrowego odżywiania i fascynujących kulinarnych podróży przez różne smaki świata.

Pełne brzuszki i uśmiechnięte buźki

Pełne brzuszki i uśmiechnięte buźki to nie tylko cel, ale przede wszystkim rezultat naszych starań w dziedzinie żywienia dzieci w przedszkolu Mały Mistrz. Rozumiejąc, że zdrowe odżywianie to fundament wszechstronnego rozwoju, nieustannie dążymy do doskonałości w dbaniu o każdy składnik menu i jego wpływ na maluchów.

Nasza troska o prawidłowe żywienie nie ogranicza się tylko do wyboru odpowiednich składników. Współpracujemy z renomowaną firmą cateringową, której menu jest dokładnie dostosowane do potrzeb naszych maluchów. Pod czujnym okiem naszego dietetyka, każdy posiłek jest starannie komponowany, uwzględniając wartości odżywcze i kaloryczność, potrzebne do aktywnego życia przedszkolaka. Wszystkie potrawy powstają na bazie świeżych, naturalnych produktów, bez zbędnych dodatków czy konserwantów. Dzięki temu możemy zapewnić naszym podopiecznym zdrowe, smaczne, i pełne energii posiłki, które pomagają im zachować pełnię sił i koncentrację podczas zabaw i nauki.

Dieta w przedszkolu – jaka powinna być?

Rozumiemy, że każde dziecko jest inne, ma swoje upodobania i ewentualne alergie czy nietolerancje pokarmowe. To właśnie dlatego oferujemy też możliwość zindywidualizowania diety dla każdego malucha. Dbamy o to, aby żadne dziecko nie czuło się wykluczone, a rodzice mieli pewność, że ich pociechy jedzą zdrowe posiłki dostosowane do ich potrzeb.

Najedzone i szczęśliwe dzieci to dla nas najważniejsza nagroda i dowód, że starania w dziedzinie zdrowego żywienia przynoszą efekty. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać naszych Małych Mistrzów w zdobywaniu nie tylko wiedzy, ale także dobrych nawyków żywieniowych, które zostaną z nimi na całe życie. W przedszkolu Mały Mistrz, każdy posiłek to wyjątkowa okazja do nauki, zabawy i smakowania życia! Ze wszystkich sił staramy się uczyć dzieci, że jedzenie to nie tylko sposób na zaspokojenie głodu, ale także znakomita szansa na poznawanie świata i innych kultur.

Dostawcy kateringu

Mały Mistrz ul. Drzewieckiego 59 – Horyzonty Smaku