Szanowni Państwo !!!

W związku z narastającym zagrożeniem jakim jest zakażenie „Koronawirusem COVID-19”, a przede wszystkim decyzją Pana Premiera Mateusza Morawieckiego, informujemy, że musimy na dwa tygodnie zawiesić działalność naszych placówek Mały Mistrz i Mały Mistrz II.

Termin wznowienia naszej pracy – jest uzależniony od decyzji Rządu.

Nasze przedszkola jutro i pojutrze (12 i 13 marca) będą pracować bez zmian, ale bardzo Państwa prosimy o przyprowadzanie dzieci – tylko w wypadku wyższej konieczności tzn. gdy nie uda się Państwu zabezpieczyć opieki nad maluchami. Prosimy też, o maksymalne ograniczenie wychodzenia dzieci z domów – podczas zamknięcia placówek przedszkolnych.

Liczymy na Państwa odpowiedzialne podejście do zaistniałej sytuacji oraz wyrozumiałość!

Jest to sytuacja niezależna i ekstraordynaryjna.

Z poważaniem Anna Konieczny

Dla Aureli

z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia.

Wszyscy na Ciebie czekamy 🙂

SZANOWNI PAŃSTWO!

Zebranie organizacyjne odbędzie się dnia 16.09.2019r o godz. 17:30.

Z uwagi na ważność omawianych tematów, prosimy Państwa o udział w zebraniu bez dzieci.

SZANOWNI PAŃSTWO!

Informujemy, że właśnie zakończyła się zewnętrzna ewaluacja problemowa,

przeprowadzona w naszym Przedszkolu Mały Mistrz przez Kuratorium Oświaty we Wrocławiu.

Uzyskaliśmy bardzo pozytywną opinię na temat naszej pracy i cieszymy się,

że jest ona potwierdzeniem Waszego dobrego zdania o nas, a które Państwo – tak często wypowiadacie na nasz temat.

Bardzo dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do zapoznania się z wnioskami raportu.

Raport Ewaluacji Problemowej  -Kuratorium Oświaty we Wrocławiu

Wnioski z ewaluacji

——————————————————————————–

Informujemy, że ze względu na wzrost kosztów, za zajęcia dodatkowe w przedszkolu, czesne od września 2019r. będzie wynosić 580zł.