Aktualności

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne maluchy do naszego Przedszkola z oddziałami inetgracyjnymi „Mały Mistrz II” przy ul. Fabrycznej 10.


Zapewniamy fachową opiekę doświadczonej i o wysokich kwalifikacjach zawodowych kadry nauczycieli/ terapeutów.
Gwarantujemy małe kameralne grupy do 18 osób, ciepłą rodzinną atmosferę, pełne zaangażowanie w szeroko rozumiany rozwój dziecka. Naszą codziennością jest wspieranie i budowanie poczucia własnej wartości u naszych podopiecznych, zachęcanie do poznawania świata i rozwijanie ich wszelkich aktywności edukacyjnych i rozwojowych.
Bogata oferta zajęć dodatkowych oraz event’ów, jest tylko doskonałym dopełnieniem oferty przedszkola.


Zapraszamy!!!

Szanowni Państwo! Drogie Dzieci!

Witamy Was serdecznie w Przedszkolu Mały Mistrz!

Serdecznie zapraszamy do przedszkola „Mały Mistrz II” przy ul. Fabrycznej 10 we Wrocławiu.

Obecnie posiadamy jeszcze miejsca dla dzieci od 2,5lat do 6 lat.

Jesteśmy placówką stworzoną specjalnie w nowatorskiej formule, łączenia tego co dobre i sprawdzone w tradycyjnym pojęciu wychowania dzieci, ale też z uwzględnieniem nowoczesnych programów i metod edukacji oraz wspomagania rozwoju dziecka.

Tworząc to miejsce, myśleliśmy przede wszystkim o tym, by dzieciństwo Waszych pociech, było jak najdłuższe i najradośniejsze. Pragniemy, aby czas spędzony na mądrej zabawie, zapewniał dzieciom bezpieczny i prawidłowy rozwój, a zdobyte w przedszkolu umiejętności pozwoliły w przyszłości stać się Wielkimi Mistrzami. W końcu każdy z NICH jest już Małym Mistrzem!!!

Tempo życia wymusza na Was i już na Waszych maluchach wielkie wyzwania. Niemal już od kołyski musimy być naj… najlepsi.

Jako Przedszkole Mały Mistrz, wyznajemy zasadę, że Mistrzami jesteśmy sami dla siebie i mały Człowieczek gdy tylko nauczy się chodzić czy samodzielnie jeść -już jest mistrzem.

Pomożemy wszystkim naszym podopiecznym w budowaniu poczucia własnej wartości, wiary w siebie i własne możliwości.